Ať už vás čeká úkol přepravit cokoliv - nový Sprinter je připraven ho splnit.

SSPVANSIP16963_tt.png

Skříňová dodávka

2675 kg

Max. užitečné zatížení

5,5 t

Max. celk. přípustná hmotnost

17 m3

Max. objem ložného prostoru

SSPVANSIP16982_tt.png

Pick-up

> 3000 kg

Max. užitečné zatížení

5,5 t

Max. celk. přípustná hmotnost

9,2 m2

Max. plocha ložného prostoru

SSPVANSIP16973_tt.png

Tourer

8

Počet míst plus řidič

3500 kg

Max. celk. přípustná hmotnost

Až 3

Řady sedadel

Se svým bezpočtem variant a širokými možnostmi vybavení představuje ekonomicky výhodné řešení přepravy nákladů - například v případě vozů s pohonem předních kol - a také skříňové dodávky a valníky, dokonale přizpůsobené danému využití, stejně jako varianty Tourer, jež nabízejí výjimečně velký prostor pro cestující.

Dobře vypadá, ještě lépe pracuje.

Koncept designu nového vozu Sprinter.

Proč byste neměli při práci vypadat dobře? A právě z toho důvodu nyní řada Sprinter představuje úspěšný designový koncept Čistoty smyslů, jenž přebírá od osobních vozů společnosti Mercedes-Benz.

Nový Sprinter je představitelem pozoruhodně přitažlivého, čistého a moderního povrchového designu a vyvážených proporcí. Stojí za povšimnutí: charakteristická přední část vozu s velkou hvězdou značky Mercedes uprostřed.

Jeho interiér s kompletně novým designem znovu nalézá dokonalou rovnováhu mezi praktickou funkčností a stylovým vzhledem. 

Das Bild zeigt den neuen Sprinter in einer urbanen Umgebung neben einem Symbol für Konnektivität auf einer Hauswand.

Vaše mobilita 4.0

S inteligentními řešeními konektivity nového vozu Sprinter.

 

Aby byla vaše práce co nejúspornější a nejpříjemnější, nabízí vůz Sprinter řadu rádií, multimediálních systémů a řešení konektivity. Na základě konkrétních požadavků je k dispozici výbava od držáků pro smartphony až po rádia s rozhraním Bluetooth® a funkcí hands-free s propojením do multimediálního systému s dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením, rychlou zabudovanou navigací s 3D zobrazením mapy a připojením smartphonu.1 Obsluha je tak snadná, jak si jen dokážete představit. 

 

1 V kombinaci s pohonem předních kol ve srovnání se standardní verzí.

Kdekoliv je potřeba něco přepravit, tam naleznete Sprinter.

Široké spektrum možností pro individuální potřeby přepravy.
Na obrázku je pohled z ptačí perspektivy na novou skříňovou dodávku Sprinter − kompaktní verzi − s pohledem na ložný prostor.
Kompaktní
Na obrázku je pohled z ptačí perspektivy na novou skříňovou dodávku Sprinter − standardní verzi − s pohledem na ložný prostor.
Standardní
Na obrázku je pohled z ptačí perspektivy na novou skříňovou dodávku Sprinter − verzi s prodlouženým rozvorem − s pohledem na ložný prostor.
Prodloužená
Na obrázku je pohled z ptačí perspektivy na novou skříňovou dodávku Sprinter − verzi s extra dlouhým rozvorem − s pohledem na ložný prostor.
Extra dlouhá
Na obrázku je pohled z ptačí perspektivy na nový valník Sprinter − kompaktní verzi − s pohledem na ložnou plochu.
Kompaktní
Na obrázku je pohled z ptačí perspektivy na nový valník Sprinter − standardní verzi − s pohledem na ložnou plochu.
Standardní
Na obrázku je pohled z ptačí perspektivy na nový valník Sprinter − verzi s prodlouženým rozvorem − s pohledem na ložnou plochu.
Prodloužený
Na obrázku je pohled z ptačí perspektivy na nový valník Sprinter − verzi s prodlouženým rozvorem, kabinou pro posádku − s pohledem na ložnou plochu.
Kabina pro posádku
Na obrázku je pohled z ptačí perspektivy na Sprinter Tourer − kompaktní verzi − s pohledem do interiéru.
Kompaktní
Na obrázku je pohled z ptačí perspektivy na Sprinter Tourer − standardní verzi − s pohledem do interiéru.
Standardní
Na obrázku je pohled z ptačí perspektivy na Sprinter Tourer − verzi s prodlouženým rozvorem − s pohledem do interiéru.
Prodloužený
Hledáte dodávku, která je v první řadě praktická a hospodárná? Nebo hledáte spíše prestižní dodávku, která nabízí maximální komfort? Sprinter dokáže vyhovět v obou případech - a v celé řadě dalších: základnaší pozoruhodně široké nabídky modelových variant tvoří skříňová dodávka a Tourer, podvozek a valník s klasickou či vícemístnou kabinou.
Na obrázku je nový vůz Sprinter, jedoucí po mostě. Asistenční systémy jsou znázorněny kresbou.

Zajistí vaši cestu k úspěchu.

Sprinter je navržen tak, aby byl především bezpečný.

 

Jeho karoserie představuje v tomto ohledu velice dobrý základ a díky svému designu a kombinaci materiálů je výjimečně robustní. Vůz je také vybaven řadou asistenčních systémů, neboť i ten nejzkušenější řidič se někdy setká se situacemi, ve kterých uvítá pomoc. Asistenční systémy zahrnují asistenta pro potlačení vlivu bočního větru, jenž je součástí standardní výbavy, a také aktivního brzdového asistenta a asistenta sledování jízdního pruhu - oba tyto systémy jsou součástí standardní výbavy vozidel s celkovou povolenou hmotností nad 3500 kg.

Úsporně efektivní, kdykoliv na tom záleží.

Volba vozidla, které pozoruhodným způsobem dokazuje svou úspornou efektivitu již více než 20 let.
Na obrázku je exteriér nového Sprinteru.

Nový Sprinter potvrzuje úspěchy modelové řady, jež dlouhodobě prokazuje svou kvalitu a spolehlivost. A z jeho hospodárnosti těžíte hned od začátku: vůz s pohonem předních kol nabízí atraktivní a příznivou cenu abezpočet možností konfigurace vám umožňuje objednat si přesně to, co opravdu potřebujete.

 

 

*Platí pro vozidla s pohonem předních kol.