Na obrázku je multimediální systém nového vozu Sprinter.
Multimediální systém MBUX s dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením s úhlopříčkou 26 cm (10,25 palce)

Pohoda v mobilní kanceláři

Multimediální systém lze například ovládat prostřednictvím dotykové obrazovky s vysokým rozlišením nebo pomocí dotykových tlačítek na multifunkčním volantu.

Veškeré ovládací a zobrazovací prvky jsou snadno přístupné a dobře čitelné. Jelikož jsou digitální řešení nedílnou součástí moderního pracovního světa, vybavili jsme Sprinter integrovaným komunikačním modulem, který poskytuje technickou základnu pro trvalé internetové připojení na palubě vozu. To umožňuje používat současné i budoucí služby systému Mercedes PRO. Tyto služby nabízejí výhody od minimalizace prostojů až po prediktivní řízení údržby a digitální záznamy dat o provozu vozidla. Papírování se tak stane minulostí.

Na obrázku je externí záběr nového vozu Sprinter se systémem Mercedes PRO.

Mercedes PRO: zjednodušuje a urychluje vaše podnikání

Systém Mercedes PRO otevírá nové možnosti svou nabídkou optimálně propojených služeb na míru, jakožto i digitálních funkcí, aby vám tak pomohl podnikat jednodušeji a rychleji a s vyšší úrovní produktivity. Díky individuálně přizpůsobitelným a integrovaným přepravním řešením zvyšuje nabídka služeb efektivitu vaší firmy a umožňuje vám soustředit se na její řízení.

Systém Mercedes PRO zahrnuje „Mercedes Pro connect“, řešení konektivity a vozových parků, které inteligentním způsobem propojuje manažery vozového parku s jejich vozy a zaměstnanci, a „Mercedes PRO solutions“, nabízející řešení pro přepravu dle konkrétních požadavků.

Služba „Mercedes PRO service“ pak pomáhá zajistit efektivní a perspektivní provoz vozidel, a služba „Mercedes PRO inspire“ nabízí informace o nejnovějším vývoji a poskytuje návrhy, jak provoz firmy dále zefektivnit.

Pokud hledáte finanční řešení na míru či možnosti flexibilní a individuální obility, pak jsou pro vás tím pravým řešením služby „Mercedes  PRO finance“ a „Mercedes PRO mobility“.

Více o systému Mercedes PRO