Na zdjęciu widać Nowego Sprintera z Mercedes PRO pokazanego z zewnątrz.

Mercedes PRO: ułatwia i przyspiesza prowadzenie biznesu.    

Oferta Mercedes PRO otwiera nowe możliwości korzystania z sieciowych, dopasowanych do potrzeb użytkownika usług i cyfrowych serwisów oraz stanowi wsparcie ułatwiające prowadzenie biznesu i zwiększanie jego produktywności. Poprzez dopasowywane indywidualnie i całościowe rozwiązania transportowe oferta ta zwiększa wydajność przedsiębiorstw oraz umożliwia Ci koncentrację na Twojej podstawowej działalności biznesowej.

 

Mercedes PRO rozpoczyna swój rozwój od profesjonalnych rozwiązań łącznościowych i flotowych Mercedes PRO connect, pomysłowego sieciowego połączenia managerów floty z pojazdami. Krok po kroku rozszerzymy ofertę Mercedes PRO o wiele innych rozwiązań, jeszcze bardziej zwiększających efektywność w biznesie: od dostosowanych do potrzeb rozwiązań transportowych oraz wsparcia w przewidującym i ekonomicznym utrzymaniu sprawności eksploatacyjnej samochodów, po informacje o nowych elementach oferty, dopasowanych opcjach finansowania i zindywidualizowanych rozwiązaniach mobilnościowych.

Na zdjęciu widoczny system multimedialny w Nowym Sprinterze
System multimedialny MBUX z ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, o przekątnej 26 cm (10,25 cala)

Relaks w mobilnym biurze.

Systemy multimedialne można  obsługiwać za pomocą ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości lub przycisku dotykowego Touch Control na kierownicy wielofunkcyjnej. Wszystkie elementy obsługowe i wskaźniki są łatwo dostępne i czytelne.

 

Nowoczesne miejsce pracy nie może się obejść bez rozwiązań cyfrowych, dlatego wyposażyliśmy Sprintera w zintegrowany moduł komunikacyjny, stanowiący podstawę techniczną stałego połączenia samochodu z Internetem. Umożliwia on korzystanie z aktualnych i przyszłych usług Mercedes PRO. Ich zalety sięgają od minimalizacji czasów przestoju, poprzez przewidujące zarządzanie przeglądami, po elektroniczną książkę jazd, zmniejszającą zakres "papierkowej roboty" w firmie.